Zodiak

Znaki zodiaku a szczęście w miłości. Które znaki zodiaku według astrologii najchętniej tworzą związki?

Znaki zodiaku a szczęście w miłości. Które znaki zodiaku według astrologii najchętniej tworzą związki?
Fot. 123RF

Charyzmatyczne Barany przyciągają uwagę wszystkich, Bliźnięta są mistrzami flirtu, a Ryby zachwycają fantazją i wielkimi gestami. Co astrologia mówi o relacjach romantycznych każdego ze znaków zodiaku? Oto znaki, które mają nadzwyczajne szczęście w miłości.

Baran 21.03-20.04

Nietrudno zakochać się w tym pewnym siebie, charyzmatycznym człowieku, który urodził się po to, żeby wygrywać. Lista jego wad jest równie długa, co zalet, ale przynajmniej na początku znajomości potrafi się kamuflować. Warto też dodać, że pod grubą skórą Baran nosi miękkie serce, jest opiekuńczy, bywa romantyczny, a przede wszystkim lojalny.

 

Byk 21.04 - 20.05

Byk jest stworzony do miłości, a jego opiekuńcza planeta wzmacnia jego atrakcyjność, której trudno się oprzeć. Wrodzona radość życia, otwartość i urok osobisty sprawiają, że ten znak nigdy nie będzie narzekać na samotność. Wśród Byków jest najwięcej osób, które bija rekordy pod zawierania związków małżeńskich

Bliźnięta 21.05 - 21.06

Bliźnięta są mistrzami pierwszego wrażenie i uchodzą, zresztą słusznie za osoby atrakcyjnie zarówno fizycznie, jak i intelektualnie. Nic dziwnego, że łatwo im ulec. Warto jednak wiedzieć, że nie przywiązują się ani do miejsc, ani do ludzi, trudno im zatem stworzyć satysfakcjonującą relację dla obu stron. Idealny kochanek/ kochanka, kiepski mąż/żona. 

Rak 22.06 - 22. 07

Rak jest najbardziej wrażliwym znakiem w całym zodiaku, a rodzina i miłość stanowią dla niego fundament szczęśliwego życia. Nietrudno ulec jego energii, smacznej kuchni, w którą wkładają całe serce i oddaniu. O ile trafi na swoja bratnią duszę, nigdy nie wypuści jej spod swoich anielskich skrzydeł.  I będą żyli długo i szczęśliwie.

 

Lew 23.07 - 23.08

Król Lew nie narzeka na brak adoratorów, którzy chcieliby zająć miejsce u jego boku. Ten człowiek sukcesu, który z uśmiechem idzie przez życie ma jednak spore wymagania i nie każdego uda się skraść jego serce. Potrzebuje oddanego, ale również ambitnego partnera, który będzie równa mu kroki, jednak pamiętajmy, że miejsce na tronie jest jedno. 

Panna 24.08 - 23.09

Panna nie należy do partnerów, z którymi codzienność usłana jest płatkami róż. O ile jej intelekt, zdolność analitycznego myślenia może imponować, o tyle jej krytykanctwo i perfekcjonizm są trudne do zniesienia, a z czasem mogą zabić największą miłość.   Nic dziwnego, że potencjalni kandydaci na żonę/ męża, mogą uciekać w popłochu. 

 

Waga 24.09 - 23.10

Waga to urodzona romantyczka, której, tak jak Bykiem opiekuje się miłosna Wenus. Pełna wdzięku i elegancji roztacza wokół siebie energię, której mało kto potrafi się oprzeć. Zmysłowa, czarująca potrafi pięknie opowiadać o miłości, a w sypialni nie ma sobie równych. Nie przywiązuje się do jednego partnera, a jej życie jest bogate w przygody.  

Skorpion 24.10 - 22.11

Skorpion to indywidualista obdarzony silnym charakterem. Niechętny do kompromisów, konfliktowy i nierzadko złośliwy nie jest podatny na manipulacje i trudno w ni znaleźć czułego partnera. Jedynie osoba obdarzona empatią i cierpliwością jest w stanie znieść jego wahania nastrojów i respektować potrzebę samotności. Wśród Skorpionów jest dużo singli. 

Strzelec 23.11 - 21.12

Strzelec ma ciekawą osobowość, poczucie humoru i beztroskę, którą potrafi zjednywać ludzi. Jego życiowa energia, otwartość i bezinteresowna życzliwość sprawiają, że można się w nim zakochać od pierwszego wejrzenia. W relacji ze Strzelcem nigdy nie będziesz się nudzić, ale też nigdy nie będziesz numerem 1 na liście jego priorytetów życiowych.  

 

Koziorożec 22.12 - 20.01

Koziorożec nie jest mistrzem pierwszego wrażenia, a to zdecydowanie obniża jego szanse w miłosnej ruletce. Wycofany, nieufny, zachowuje się w relacjach z ludźmi, jak słoń w składzie porcelany. Ma kłopot z wyrażeniem emocji i wychodzi z założenia, że czyny są ważniejsze niż słowa. Jego chłód emocjonalny często bywa powodem rozstań.  

Wodnik 21.01-22.02

Wodnik potrafi kochać, ale na własnych warunkach. Nie spodziewaj się po nim, że rzuci całe dotychczasowe życie i da się zmieścić w ramy żony/męża.  Wodnik nie jest typem romantycznego kochanka i nie szuka miłości w przypadkowych relacjach. Kiedy znajdzie prawdziwą miłość będzie oczekiwał lojalności i respektowania jego potrzeby niezależności. 

 

Ryby 23.02-21.03

Ryby pragną kochać i być kochane, a dla ukochanej osoby są w stanie wiele poświęcić. Rezygnacja z siebie, zazdrość i zaborczość stoją jednak na przeszkodzie w budowaniu szczęśliwego życia we dwoje. Ryby długo pielęgnują bolesne rany, a z takim bagażem  trudni wejść w nowy związek. 

 

Więcej na twojstyl.pl

Zobacz również