Włosy

Fryzury na lato zdaniem eksperta. Najmodniejsze cięcia, stylizacje i kolory sezonu!

Fryzury na lato zdaniem eksperta. Najmodniejsze cięcia, stylizacje i kolory sezonu!
Fot. IMAXTree

Gorące letnie miesiące i zbliżający się urlop to doskonały pretekst do odświeżenia fryzury. O tym, na jakie cięcie, koloryzację i stylizację najlepiej zdecydować się w najbliższym czasie, rozmawialiśmy z edukatorem marki L'Oréal Professionnel Paris, Michałem Jachem. Uwaga, polecane przez niego fryzury będą modne nie tylko latem!

Jeśli chodzi o urodę, to lato kojarzymy ze świeżością, jasnymi kolorami i maksymalnie naturalnym wyglądem. Widać to zarówno w makijażu, jak i manicurze oraz fryzurach. Jeśli chodzi o te ostatnie, prawdopodobnie najczęstszym zabiegiem, na który decydujemy się wraz z nadejściem wiosny i z myślą o zbliżającym się lecie jest rozjaśnienie koloru włosów. I zasadniczo jest to dobry kierunek. Ale na jaśniejszych włosach letnia metamorfoza naszej fryzury nie musi się kończyć.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Michał Jach (@michaljach_pro)

Michał Jach, doświadczony fryzjer, który na co dzień szkoli innych stylistów fryzur, zdradził nam, jak rozjaśniać włosy, żeby uzyskać nie tylko modny, ale również bardzo stylowy efekt. Od Michała dowiedzieliśmy się też, że najmodniejszą fryzurą tego lata będzie box bob.

Szkoleniowiec L'Oréal Professionnel Paris podkreśla, że box bob nie jest cięciem dla wszystkich, ale równocześnie podpowiada, jak mogą obciąć włosy osoby, którym ta fryzura nie będzie pasowała. 

W naszym przeglądzie letnich trendów nie mogło też zabraknąć stylizacji fryzur. Michał Jach opowiedział nam więc też, jaki efekt układania włosów jest tym najbardziej upragnionym latem. Zdradzamy, że na topie jest wysoki połysk oraz maksymalnie naturalny efekt.

Więcej o modnych fryzurach na lato dowiesz się w materiale video, który przygotowaliśmy z ekspertem:

 

 

Więcej na twojstyl.pl

Zobacz również