Doskonałość Sieci 2021

Głosuj na najlepsze kobiece inicjatywy online w pięciu kategoriach: Selflove, Wellbeing, Edukacja, Mama i Styl! Oto 30 Nominowanych do nagrody Doskonałość Sieci 2021. Wytypuj Laureatki, wygrywaj nagrody i wspieraj kobiety, które w sieci działają #poswojemu! Głosowanie trwa do 28 września! Uwaga: aby Twój głos był ważny, po zagłosowaniu KONIECZNIE KLIKNIJ PRZYCISK "ZATWIERDŹ" na dole strony!

Plebiscyt już się zakończył.

Nagrody:

3 vouchery dla dwóch osób do wybranego Hotelu SPA Dr Irena Eris

Pobyt z dwoma noclegami i wyżywieniem w jednym z luksusowych Hoteli SPA Dr Irena Eris: na Wzgórzach Dylewskich, w Polanicy-Zdroju lub Krynicy-Zdroju. Ważny do 30.11.2022 www.drirenaerisspa.com

5 zapachów damskich marki GUCCI

Perfumy damskie Gucci Bloom, Nettare Di Fiori, woda perfumowana 50 ml www.douglas.pl

5 zestawów prezentowych akcji #poswojemu

Na zestaw składają się: pozłacana bransoletka APART; T-shirt MMC STUDIO; Escapade Solaire Eau de Parfum, czekolady MANU, zestaw świec zapachowych WoodWick; zestaw Ministerstwo Dobrego Mydła i magazyn Twój STYL

5 zestawów dwóch zapachów damskich marki Jardin Bohème

Perfumy damskie Escapade Exotique Eau de Parfum 50 ml i Escapade Solaire Eau de Parfum 50 ml www.douglas.pl

Zagłosuj w następujących kategoriach:

Kategoria I

Nominacje: Styl

Kategoria V

Ambasadorką kategorii Styl jest aktorka i ikona stylu Magdalena Boczarska, która zachwyca swoimi eklektycznymi stylizacjami na czerwonych dywanach oraz na co dzień.

article_content_vertical-16262682048fe36d
Magdalena Boczarska
fot. aldona karczmarczyk/van dorsen talents

Magdalena Boczarska za każdym razem udowadnia, że doskonale czuje modę, potrafi się nią bawić i dopasowywać do swojego nastroju –  zawsze po swojemu. Jej wybory pokazują, że styl to znacznie więcej niż modne ubranie. Tą zasadą kierowała się także w wyborze kandydatek, które nominowała z redakcją TwójSTYL.pl do tytułu Doskonałość Sieci 2021 w kategorii Styl.

Nominacje:
Agata Herbut

Agata Herbut

„Agata Manosa" to specjalistka od świata beauty i prekursorka blogów urodowych w Polsce. Na swoim blogu i Instagramie inspiruje kobiety, aby polubiły siebie, a makijaż traktowały jako zabawę, a nie ponury obowiązek.

Głosów:
12,58 %
Basia Kruk

Basia Kruk

Na Instagramie znana jako Ciao Basia. Zachwyca ultra kolorowym stylem i ogromną wiedzą o przewidywaniu i analizowaniu modowych trendów. Dzieli się wiedzą, co będzie modne, które trendy będziemy chcieli nosić, a które przepadną bez echa.

Głosów:
9,63 %
Aleksandra Morawiak

Aleksandra Morawiak

Ilustratorka, która specjalizuje się nietuzinkowych kolażach. Ze swojego charakterystycznego stylu uczyniła wizytówkę. Na swoim instagramowym koncie zaraża wrażliwością na otaczający świat i udowadnia, że styl to sposób na piękniejsze życie.

Głosów:
9,86 %
Marcela Cierkosz

Marcela Cierkosz

Pasjonatka vintage, która zaraża miłością do mody z drugiej ręki i sama projektuje ubrania w tym duchu. Na swoim instagramowym koncie udowadnia, że ubrania vintage to najlepszy sposób, aby wyrazić prawdziwą siebie i wyróżnić się.

Głosów:
14,93 %
Klaudia Kaszuba

Klaudia Kaszuba

Ekspertka obszaru brand experience, twórczyni platformy To The Wonders oraz dyrektor kreatywna agencji BlackBalloon. Na swoim instagramowym koncie pokazuje, że styl to sposób na wyrażanie siebie bez zbędnych słów i ważne narzędzie komunikacji z otoczeniem.

Głosów:
5,16 %
Elwira Rutkowska-Łabęcka

Elwira Rutkowska-Łabęcka

Ceniona kostiumografka i stylistka z 12-letnim doświadczeniem w pracy z najlepszymi. Jako instagramerka odczarowuje świat wielkiej mody i udowadnia, że najważniejszymi składnikami udanej stylizacji są dystans do siebie i autentyczność.

Głosów:
47,84 %
Regulamin plebiscytu dostępny na www.regulaminy.pl
Polecamy nowy numer

Twój STYL sierpień 2024