Doskonałość Sieci 2021

Głosuj na najlepsze kobiece inicjatywy online w pięciu kategoriach: Selflove, Wellbeing, Edukacja, Mama i Styl! Oto 30 Nominowanych do nagrody Doskonałość Sieci 2021. Wytypuj Laureatki, wygrywaj nagrody i wspieraj kobiety, które w sieci działają #poswojemu! Głosowanie trwa do 28 września!

Nagrody:

3 vouchery dla dwóch osób do wybranego hotelu SPA dr Irena Eris

Pobyt z dwoma noclegami i wyżywieniem w jednym z luksusowych Hoteli SPA Dr Irena Eris: na Wzgórzach Dylewskich, w Polanicy-Zdroju lub Krynicy-Zdroju. Ważny do 30.11.2022 www.drirenaerisspa.com

5 zapachów damskich marki GUCCI

Perfumy damskie Gucci Bloom, Nettare Di Fiori, woda perfumowana 50 ml www.douglas.pl

5 zestawów prezentowych akcji #poswojemu

Na zestaw składają się: pozłacana bransoletka APART; T-shirt MMC STUDIO; Escapade Solaire Eau de Parfum, czekolady MANU, zestaw świec zapachowych WoodWick; zestaw Ministerstwo Dobrego Mydła i magazyn Twój STYL

5 zestawów dwóch zapachów damskich marki Jardin Bohème

Perfumy damskie Escapade Exotique Eau de Parfum 50 ml i Escapade Solaire Eau de Parfum 50 ml www.douglas.pl

Zagłosuj w następujących kategoriach:

Kategoria I

Nominacje: Selflove

Kategoria I

Ambasadorką kategorii Selflove jest Joanna Koroniewska, którą w ubiegłym roku redakcja nagrodziła tytułem Doskonałość Sieci 2020. 

fot. Dorota Szulc 2
Joanna Koroniewska, ambasadorka kategorii Selflove
Fot. Dorota Szulc

Internauci zgodnie przyznają, że profile Joanny Koroniewskiej w mediach społecznościowych to ekspresowy sposób na dobry humor. Ale nie tylko. To także ściągawka z samoakceptacji. Joanna Koroniewska walczy ze stereotypami i konsekwentnie przekonuje, że to, co piękne nie musi być doskonałe. Wraz z redakcją twojstyl.pl będzie nominowała sześć internetowych twórczyń, które działają w duchu samoakceptacji i ciałopozytywności. 

Nominacje:

Joanna Kozłowska

Twórczyni bloga Dziewczyno Działaj przekonuje, że wysoka wrażliwość nie musi być w życiu przeszkodą i że można wykorzystać ją jako napęd do działania. Teorię przekuwa w praktykę i codziennie pokazuje, jak dobrze i szczęśliwie żyć jako WWO.

Głosów:
8 %

Dominika Jeżewska

Znana także jako Pani Łuska. Nie tylko akceptuje swoją chorobę, łuszczycę, ale traktuje ją jako supermoc, dzięki której ma szansę pomagać innym ludziom w akceptacji swojego ciała i głośno mówić o tym, że choroby skórne nie powinny być stygmatem.

Głosów:
9 %

Sara Czarna

Twórczyni projektu "Pomyśl zanim powiesz", w którym zachęca innych do większej empatii i szacunku do różnorodności. Modelka plus size, która udowadnia, że piękno nie tkwi tylko w rozmiarze S i narzuconych nam nierealnych standardach piękna.

Głosów:
4 %

Martyna Kaczmarek

Jak mało kto potrafi tropić absurdy, nierówności, dyskryminację i bardzo rzeczowo się z nimi rozprawiać. Feministka, aktywistka, edukatorka. Wierzy w równe prawa i w równe szanse. I robi kawał niezwykle potrzebnej pracy, aby nas to tej równości przybliżać.

Głosów:
43 %

Marianna Gierszewska

Dzień, w którym odbyła się ratująca jej życie operacja oraz wyłonienie stomii traktuje jak dzień swoich drugich urodzin. Bolesne doświadczenia przekuła w swoją siłę i cenny bagaż. Dziś w ukochaniu swoich ciał i samych siebie pomaga w sieci innym kobietom.

Głosów:
31 %

Katarzyna Szymańska

Studentka czwartego roku medycyny na instagramowym profilu Medmystory udowadnia, że z brakiem pewności siebie, stresem i bezradnością nie jesteśmy same i że nawet idealne na pierwszy rzut oka ciała wcale nie są takie idealne.

Głosów:
5 %

Przycisk jest nieaktywny? Oddaj głos przynajmniej w jednej kategorii. Jeśli chcesz oddać więcej głosów, przejdź do kolejnych kategorii.

Regulamin plebiscytu dostępny na www.regulaminy.pl
Polecamy nowy numer

Twój STYL październik 2021