Portret

Jennifer Aniston szczerze o związkach i macierzyństwie

Jennifer Aniston szczerze o związkach i macierzyństwie
Fot. Invision/Invision/East News

Amerykańska producentka i aktorka znana głównie z roli Rachel Green w sitcomie "Przyjaciele" od początku kariery filmowej spotykała się z jednymi z najprzystojniejszych mężczyzn w Hollywood. Nie da się ukryć, że odkąd zdobyła sławę, media nie przestają spekulować o jej domniemanych ciążach. Jennifer Aniston w wywiadach szczerze opowiada o presji związanej z posiadaniem dzieci, którą dziś wywiera się na kobietach, w tym jej samej. 

Jennifer Aniston – związki

Aniston przez krótki okres spotykała się z aktorem Tatem Donovanem, z którym była zaręczona. Po rozstaniu związała się również z innym aktorem – Bradem Pittem, którego żoną została w 2000 roku. Małżeństwo pary trwało 5 lat, natomiast 10 lat po rozwodzie z Pittem aktorka ponownie stanęła na ślubnym kobiercu, kiedy wyszła za mąż za aktora Justina Therouxa. Małżeństwo trwało niecałe 3 lata, a Jennifer Aniston nie miała dzieci z żadnym z partnerów.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

 

Zdanie na temat domniemanych ciąż aktorki

Aniston nie raz wspominała podczas wywiadów, że ma dość ciągłych spekulacji o ciąży. Wygląda to tak, jakby prasa miała obsesję na punkcie wymyślania wyssanych z palca historii, gdy tylko jej brzuch wydaje się choć odrobinę zaokrąglony. Plotki o ciąży były szczególnie gorące w 2016 roku, gdy aktorka była związana z ówczesnym mężem Justinem Therouxem. Wtedy również wysłała opublikowany przez witrynę newsową list do „The Huffington Post”. Aktorka skrytykowała w nim media, które poświęcają dużą ilości pieniędzy na spekulacje na temat jej życia i stanu zdrowia. Dodała również, że wskazuje to jedynie na utrwalone przekonanie, że „kobiety są w jakiś sposób niekompletne, niespełnione czy nieszczęśliwe jeśli nie mają męża i dzieci”.

Spotkanie dzieci Brada Pitta z Jennifer Aniston

Chociaż Aniston nie ma własnego potomstwa, jej były mąż, Brad Pitt jest ojcem szóstki dzieci. Trójkę adoptowanych i troje biologicznych dzieci ma z Angeliną Jolie, z którą zaczął spotykać się krótko po rozstaniu z Jen. Domniemanie, ponad 10 lat po rozstaniu z Pittem, Aniston w końcu spotkała dzieci aktora. Źródło magazynu „Touch Weekly” podaje, że był to doniosły dzień. Dzieci wiedziały kim była Aniston, znały ją z telewizji i zdjęć w czasopismach, ale traktowały jako zwykłą przyjaciółkę ojca.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

Jennifer o roli kobiety

W wywiadzie z „Allure” Jen powiedziała, że nie lubi presji, jaką aktualnie wywiera się na niej i na wszystkich kobietach w związku z posiadaniem dzieci. Przykładowo, niezadowoleni z życia aktorki „fani” mówią, że nie sprawdziła się w roli kobiety, ponieważ nie zaszła w ciążę. Aniston uważa taki pogląd za niesprawiedliwy, a w liście do „The Huffington Post” skrytykowała dzisiejsze społeczeństwo, w którym podtrzymuje się zdehumanizowany obraz kobiet, ograniczony wyłącznie do ich wyglądu fizycznego.

Dlaczego Jennifer Aniston nie ma dzieci?

W rozmowie z magazynem „People” (2014) Aniston oznajmiła, że jest wiele powodów, dla których ludzie nie mają dzieci i czasami jest to powód, o którym po prostu nie chcą rozmawiać. Z kolei w wywiadzie dla magazynu „Glamour” w 2017, aktorka powiedziała, że posiadanie dziecka nie jest sprawą nikogo poza parą lub osobą, która przez to przechodzi. Jennifer Aniston w rozmowie z Molly McNearney dla magazynu „In Style” wyznała, że “nikt nie wie, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami”. Nikt nie zastanawia się, jak delikatny jest to temat dla samej aktorki i jej partnera. „Nie wiedzą, przez co przeszłam pod względem medycznym czy emocjonalnym. Na kobiety wywiera się presję, aby były matkami, a jeśli nie, to uważa się je za towar „uszkodzony”, dodała.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

Czy Jennifer Aniston chce mieć dzieci?

W wywiadzie dla „Vanity Fair” gwiazda wyznała, że nigdy w życiu nie powiedziała, że nie chce mieć dzieci. “Chciałam, chcę i będę!” oświadczyła Aniston dodając w trakcie wzruszającego wywiadu, że inspirują ją kobiety, które mają karierę oraz dzieci. Jennifer wspomniała, że zawsze chciała być matką i nie zrezygnowałaby z tego doświadczenia na rzecz kariery. „Chcę mieć to wszystko”, dodała.

Więcej na twojstyl.pl

Zobacz również