maczfit w twojstyl.pl

Zastanawiasz się, jak zadbać o odpowiednie odżywianie na wakacjach, gdy twoje serce rwie się do gofrów z bitą śmietaną, a głowa krzyczy, że to niezdrowe? Mamy na to rozwiązanie!

Zastanawiasz się, jak zadbać o odpowiednie odżywianie na wakacjach, gdy twoje serce rwie się do gofrów z bitą śmietaną, a głowa krzyczy, że to niezdrowe? Mamy na to rozwiązanie!
Fot. Materiały prasowe Maczfit

Od dłuższego czasu szykujesz się na wakacje – jesz zdrowo i ćwiczysz, żeby na urlopie czuć się dobrze… ale co dalej? Jak podczas swojego upragnionego wyjazdu nie dać się zwariować i zachować równowagę między dobrą zabawą, a odpowiednim odżywianiem. Podpowiadamy.

Zdrowe jedzenie na wakacjach?

Wakacje to czas wymarzonego odpoczynku i ładowania naszych wewnętrznych akumulatorów. Ale to także moment, w którym często zapominamy o odpowiednim odżywianiu. Dorsz z frytkami czy gofry z bitą śmietaną, czy lody z polewą, to letnie guilty pleasure wielu urlopowiczów. Czy możemy sobie na nie pozwolić? Oczywiście, że tak – wystarczy zachować równowagę i znaleźć sprytne rozwiązanie! I tu z pomocą przychodzi catering dietetyczny Maczfit, który dostarcza posiłki również w wakacyjne regiony Polski, jak co roku, rozszerzając swoją ofertę na dodatkowe miejsca.

Do już istniejących miejscowości na mapie dostaw znajdziesz między innymi: Chałupy, Jastarnia, Jurata, Hel, Władysławowo, Giżycko czy Mrągowo – co daje łącznie dowóz do blisko 2800 lokalizacji w całym kraju.

Catering na wakacjach: jak to zrobić?

O ile na co dzień jesteśmy przyzwyczajeni do dostaw cateringu pod drzwi naszego domu, to nie każdy wyobraża sobie, jak miałoby to funkcjonować podczas urlopu w innej miejscowości. Okazuje się to dziecinnie proste.

Wystarczy skorzystać z aplikacji na telefonie, która umożliwia szybką i wygodną zmianę dostawy. Daje też takie możliwości jak dodawanie i odejmowanie posiłków oraz przenoszenie diety na inny dzień. Dzięki temu nie musisz martwić się o to, że coś Cię ominie – ani gofry ze śmietaną, ani super czas ze znajomymi. Maczfit opanował do perfekcji sztukę wyboru, więc jeśli wybierasz kolację z przyjaciółmi… nie ma żadnego problemu – zmieniaj ustawienia i ciesz się swobodą!

To nie na Twoją kieszeń?

Martwisz się, że Twój portfel nie podoła takiemu rozwiązaniu? Cóż.. to kolejny mit, bo Maczfit, to 5 zdrowych posiłków w cenie niższej od obiadu w wakacyjnym kurorcie.

Dodatkowo przez czas trwania letniej akcji obowiązuje rabat -15% na wszystkie diety od Maczfit (pamiętaj, że wakacyjne lokalizacje są aktywne do końca sierpnia).

Warto też śledzić social media marki i dowiedzieć się, jak zadbać o wakacyjną rzeźbę na lata w ramach akcji #SummerFitnessTips, czyli porad od trenera personalnego Marcina Rybaka.

Więcej na twojstyl.pl

Zobacz również