artykuł sponsorowany

Blisko Ciebie – oto najnowsza kampania jubilerskiej marki Schubert. O pięknie, o relacjach i o bliskości.

Blisko Ciebie – oto najnowsza kampania jubilerskiej marki Schubert. O pięknie, o relacjach i o bliskości.
Blisko Ciebie – najnowsza kampania marki Schubert
Fot. mat. partnera

Piękna biżuteria to taka, która nie tylko uzupełnia stylizacje, ale też przenosi magiczną bliskość do doświadczeń, wydarzeń i relacji międzyludzkich. Jest blisko, niosąc za sobą nie tylko ozdoby, ale też towarzysząc w wyjątkowych chwilach, pomagając je chwytać i celebrować. 

Schubert to renomowany jubiler o wielopokoleniowej historii, który nieustająco zmienia się z duchem czasu, aby być jeszcze bliżej odbiorców. Kampania "Blisko Ciebie" to także wprowadzenie nowoczesnego sklepu internetowego. Schubert łączy świat online’owy i offline’owy, oferując wysoką jakość, lokalną produkcję oraz rzemiosło, które jest znajome i cenione. 

Schubert_29_06_8208 retouched

Dzięki nowej platformie e-commerce Schubert jest teraz jeszcze bliżej i na wyciągnięcie ręki – w zasięgu każdego smartfona czy laptopa. Schubert towarzyszy swoim klientkom w wybranych przez nich chwilach i wtedy, gdy mają na to czas, szanując ich nawyki zakupowe.

Schubert_29_06_5642 retouched

W sklepie znajduje się również spersonalizowany kreator obrączek. Marka wie, że tak niezapomniane wydarzenie składa się z pięknych chwil poprzedzonych organizacją każdego detalu. Kreator obrączek pozwala na dopracowanie najmniejszego szczegółu – od profilu, wymiarów, metali szlachetnych czy nacięć, aż po obecność diamentów lub osobistego graweru. Schubert jest dzięki temu bliżej tego, co ważne. 

Marka oferuje biżuterię, która nie tylko uzupełnia stylizacje, ale też przenosi magiczną bliskość do doświadczeń, wydarzeń i relacji międzyludzkich. Jest blisko, niosąc za sobą nie tylko biżuterię, ale też towarzysząc w wyjątkowych chwilach, pomagając je chwytać i celebrować. 

Schubert_29_06_5706 retouched

Schubert 15_12_2022_3609

Schubert

 

Więcej na twojstyl.pl

Zobacz również