Srebrne Jabłka PANI 2023

Jak co roku pary opowiedziały na łamach PANI o swojej miłości! Zdecydujcie, komu przyznać tytuł Pary Roku 2023. Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymają wyjątkową nagrodę, Srebrne Jabłko.

Plebiscyt już się zakończył.

Nagrody:

5 voucherów do hotelu InterContinental®

Zapraszamy dwie osoby na 2 noce. Pobyt ze śniadaniem w hotelu InterContinental® w samym sercu Warszawy. www.warszawa.intercontinental.com

3 zapachy damskie marki Christian Dior J’adoreParfum d’eau

Woda perfumowana 100 ml marki Christian Dior. Ikoniczny zapach dla kobiet, innowacyjny, ekskluzywny, w bezalkoholowej formule. www.douglas.pl

5 zestawów biżuterii W.KRUK z kolekcji Freedom Elements Martyny Wojciechowskiej

Zestaw złożony jest z pozłacanego naszyjnika oraz kolczyków, których faktura nawiązuje do ukształtowanej żywiołami ziemi. www.wkruk.pl

5 jedwabnych chust W.KRUK z kolekcji Freedom Martyny Wojciechowskiej

Kolekcja inspirowana żywiołami przedstawia ważne dla Ambasadorki miejsca na świecie. Chusty uszyte zostały w Milanówku, w Manufakturze Jedwab Polski, ceniącej wysoką jakość i kunszt rzemiosła. www.wkruk.pl

Głosowanie trwa od 17 listopada do 14 grudnia br., do godz. 23.59. Można zagłosować na jedną wybraną parę przy pomocy jednego numeru telefonu.

Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymają wyjątkową nagrodę, srebrne połówki jabłka, wykonane przez markę W.KRUK, wieloletniego Partnera Plebiscytu.

Jabłko_logo W.KRUK

NOMINOWANI
Elżbieta Lisowska i Andrzej Lisowski

Elżbieta Lisowska i Andrzej Lisowski

Elżbieta Lisowska i Andrzej Lisowski od 40 lat żyją w ciągłej podroży. Przemierzają świat śladami wielkich cywilizacji i zadają najważniejsze pytania: skąd przychodzimy i dokąd zmierzamy?

Aleksandra Twardowska i Jan Kaczmarek

Aleksandra Twardowska i Jan Kaczmarek

Jan Kaczmarek i Aleksandra Twardowska. Kompozytor i architektka wnętrz. Ich zawodowe spotkanie przerodziło się w silne uczucie. Dziś życie mówi: "sprawdzam". W cieniu choroby zdobywcy Oscara są wciąż szaleńczo zakochani.

Marta Trońska i Marcin Troński

Marta Trońska i Marcin Troński

Marcin Troński z żoną Martą poznali się dzięki... swatce i jak mówią, stworzyli dom przez duże D. Ale najpierw musieli się dotrzeć.

Katarzyna Sokołowska i Artur Kozieja

Katarzyna Sokołowska i Artur Kozieja

Katarzyna Sokołowska i Artur Kozieja - miłość zaskoczyła ich, gdy wcale jej nie szukali. Dziś pielęgnują swój dojrzały związek z czułością i cierpliwością. Rok temu dostali jeszcze jeden prezent od losu: synka Ivo Lwa.

Krystyna Demska-Olbrychska i Daniel Olbrychski

Krystyna Demska-Olbrychska i Daniel Olbrychski

W tym roku mija 20 lat od ich ślubu. Przez ten czas związek Daniela Olbrychskiego i Krystyny Demskiej-Olbrychskiej był poddawany wielu próbom. Dzięki temu, jak mówią, ich bliskość jest dziś większa niż kiedykolwiek choć nie nazwaliby jej symbiozą.

Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki

Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki

Rodzina, dzieci – to ich priorytety. Ale Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki realizują partnerski model związku i mają kilka nieoczywistych recept na udane małżeństwo. On wierzy, że przydaje się medytacja, ona czyta mnóstwo poradników parentingowych. To się sprawdza – niedawno świętowali 10. rocznicę.

Klaudia Mynarska i Łukasz Orbitowski

Klaudia Mynarska i Łukasz Orbitowski

W szkole synów Klaudii Mynarskiej i Łukasza Orbitowskiego nazywano Rodziną Addamsów. Ma to sens, bo przecież wiadomo, że Morticia i Gomez kochali się do szaleństwa. Tak jak równie nietuzinkowi Klaudia Mynarska i Łukasz Orbitowski.

Aga Zaryan i Maciej Majchrzak

Aga Zaryan i Maciej Majchrzak

Aga Zaryan i Maciej Majchrzak byli parą jako nastolatkowie, po czym ich drogi rozeszły się na prawie 30 lat. Założyli rodziny, zrobili kariery. Teraz tworzą dojrzały związek i nadrabiają stracony czas.

Rafał i Vasina Maćkowiakowie

Rafał i Vasina Maćkowiakowie

Rafał i Vasina Maćkowiakowie mają inne upodobania 
i inne opinie na każdy temat. Nie przeszkadza im to tworzyć udanego związku.

Natalia Rybicka i Michał Sobociński

Natalia Rybicka i Michał Sobociński

Natalia Rybicka i Michał Sobociński odnaleźli się na końcu świata. Znana aktorka i ceniony operator nie mieli pojęcia o swoim istnieniu. Gdy się spotkali, nie wiedzieli nawet, że mówią w tym samym języku.

Iwona Budner i Krzysztof Głuchowski

Iwona Budner i Krzysztof Głuchowski

Uznana aktorka Starego teatru i Dyrektor teatru im. Słowackiego w Krakowie. 35 lat razem. On jest introwertykiem, ona ma włoski temperament. Ale Krzysztof Głuchowski wie, jak rozwiązywać problemy. Skoro ma się tak wspaniałą żonę jak Iwona Budner, trzeba czekać na wybaczenie!

Regulamin plebiscytu dostępny na www.regulaminy.pl
Polecamy nowy numer

Twój STYL czerwiec 2024