Nadchodzi ten ekscytujący moment i paczka od flaconi dociera – ale to nie koniec niespodzianek. W środku czekają próbki i gratisy.
Czym są gratisy? To nic innego jak próbki nowych i kultowych zapachów i kosmetyków, miniatury popularnych produktów czy akcesoria takie jak modne klamry do włosów i eleganckie kosmetyczki. Na flaconi dzielą się na dwie kategorie: te dołączane w zależności od wartości zamówienia oraz te dodawane przy zakupie wybranych produktów. Aktualnie dostępne oferty znajdziesz w zakładce “Gratisy” na stronie głównej. Warto ją regularnie sprawdzać by być na bieżąco z najnowszymi ofertami.
Takie darmowe dodatki sprawiają, że zakupy stają się bardziej ekscytujące, ale to nie jedyny ich plus. Gratisy umożliwiają wypróbowanie produktów, których normalnie nie znalazłyby się w naszym koszyku. To szansa na odkrycie zupełnie nowych ulubieńców, którzy mogą zostać z nami na lata. To także świetny sposób na eksperymentowanie z nowymi produktami bez ryzyka nieudanego zakupu. Próbki i miniatury marek takich jak Giorgio Armani, Yves Saint Laurent, BOSS, Kérastase czy Prada to okazja na poznanie nowych zapachów i kosmetyków. Inaczej poznaje się zapach kilka dni w nim chodząc, niż tylko wąchając go w perfumerii. Warto wykorzystać tę opcję poszukując perfum i makijażu na wiosnę. Dawka świeżej inspiracji może wprowadzić nas w nowy, sprzyjający zmianom nastrój.
flaconi to niemiecka perfumeria internetowa, założona w 2011 roku w Berlinie. W Polsce flaconi zadebiutowało w 2019 roku. Bogate portfolio sklepu składa się z prawie 600 międzynarodowych i lokalnych marek oraz około 30 000 produktów. Zróżnicowane portfolio zostało dobrane tak, aby sprostać indywidualnym oczekiwaniom i potrzebom klientów. Na stronie flaconi.pl znajduje się szeroki wybór perfum, kosmetyków do pielęgnacji skóry, makijażu, pielęgnacji włosów, kosmetyków naturalnych, kosmetyków do domowego spa i akcesoriów.
W swojej ofercie mają m.in. bestsellery takie jak Giorgio Armani Emporio Armani Stronger with You Intensely Eau de Parfum, o charakterystycznych akordach kasztanowca z pikantną i ciepłą wanilią, czy perfumy La vie est belle marki LANCÔME, urzekających owocowo-kwiatowym aromatem z czarną porzeczką i słodką gruszką w nucie głowy. Miłośnicy i miłośniczki pielęgnacji ciała na pewno znają już markę Sol de Janeiro, zamkniętą w balsamach i peelingach radość i słońce brazylijskich plaż.