artykuł sponsorowany

Magia świąt, której NIC nie zakłóci

Magia świąt, której NIC nie zakłóci
Fot. mat. prasowe

Sprawdź przepis na udane święta według Sokoła i zdobądź szansę na wygranie urządzeń Galaxy.

W swojej najnowszej świątecznej kampanii Samsung przypomina o tym, co jest najważniejsze w tym szczególnym okresie w roku i z pomocą swojego ambasadora – Wojtka Sokoła – udowadnia, że NIC nie jest w stanie przeszkodzić nam w celebrowaniu świąt.

NIC to słowo klucz w kampanii Samsung. To nie tylko tytuł płyty Wojtka Sokoła, ale również typowa polska odpowiedź na pytanie: "Co chcesz na święta?". Ale przede wszystkim – NIC nie powinno zakłócać świątecznej atmosfery w naszych domach, tak jak NIC nie zakłóca łączności między urządzeniami Galaxy.

Do udziału w kampanii zaproszono ambasadora marki Wojtka Sokoła, który przygotowuje się do świąt przy dyskretnym akompaniamencie technologii Galaxy. Towarzyszące mu w świątecznej krzątaninie słuchawki, smartfon i smartwatch łączą się niepostrzeżenie między sobą, nie angażując uwagi bohatera, który może się skupić na tym, co w czasie świąt najważniejsze. Na czym? Tego można dowiedzieć się ze świątecznego spotu z udziałem Wojtka Sokoła:

Kampanii towarzyszy świąteczny konkurs, w którym można wygrać urządzenia Galaxy, takich jak smartfon Galaxy Z Flip4, smartwatch Galaxy Watch5 czy słuchawki Galaxy Buds2 Pro. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy obejrzeć spot z udziałem Wojtka Sokoła i do 31 grudnia odpowiedzieć na dwa pytania konkursowe dostępne na stronie konkursowej

Więcej na twojstyl.pl

Zobacz również