News

Kim Cattrall udzieliła szczerego wywiadu i zdradziła, czy oglądała "And just like that"

Kim Cattrall udzieliła szczerego wywiadu i zdradziła, czy oglądała "And just like that"
Kim Cattrall szczerze o "And just like that". Czy aktorka obejrzała tę produkcję?
Fot. East News

Odkąd świat usłyszał, że powstanie kontynuacja serialu „Seks w wielkim mieście”, wszyscy fani tej produkcji nie mogli się pewnie doczekać jej emisji. I choć trudno było pewnie ostudzać ich emocje, wieść o tym, że na małym ekranie nie zobaczymy już Samanthy Jones, granej przez Kim Cattrall, zadziałała jak wiadro zimnej wody. Skąd taka decyzja? Aktorka udzieliła szczerego wywiadu amerykańskiemu tygodnikowi, Variety.

Czy wyobrażasz sobie „Seks w wielkim mieście” bez Samanthy Jones? Jeszcze kilka lat temu pewnie nikt nie byłby w stanie dać twierdzącej odpowiedzi na to pytanie. I mimo że wciąż trudno jest uwierzyć, że kontynuacja tego kultowego serialu odbywa się bez udziału Kim Cattrall, wcielającej się w rolę przebojowej i niezależnej specjalistki od PR, kilka miesięcy temu mogliśmy na własne oczy przyglądać się historii już nie czterech, a trzech przyjaciółek z Nowego Jorku. Jak do tego doszło?

 

W sieci można było przeczytać wiele domysłów na ten temat. Najbardziej wiarygodnymi informacjami wydawały się być te, które mówiły, że między aktorkami, które grały główne role (Sarah Jessica Parker i Kim Cattrall właśnie) narastał tak wielki konflikt, że produkcja zrezygnowała ze współpracy z jedną z pań. Czy tak było naprawdę? Być może po części, bo jak twierdzi sama 65-latka, prawda leży po nieco innej stronie.

Kim Cattrall – dlaczego nie pojawiła się w „And just like that”?

Czy wiesz, że Kim trzykrotnie proponowano rolę Samanty Jones? Aktorka początkowo nie chciała jej przyjąć, ponieważ nie sądziła, że jako 42-letnia wówczas kobieta poradzi sobie z tak wyrazistą postacią, a poza tym do tej pory przyjmowała jedynie angaże do filmów. Dlaczego więc zdecydowała się odmówić „po raz czwarty”? Okazuje się, że gwiazda nagrywając już drugą część filmu „Seks w wielkim mieście”, czuła że są to jej ostatnie kroki w tej produkcji. Że to co miało już zostać zrobione, wydarzyło się i nie ma najmniejszego sensu, by na siłę ciągnąć to dalej. Poza tym nie kryła ona swojego sceptycznego nastawienia do kolejnych kontynuacji już w momencie, gdy planowano nakręcić trzecią część filmu. Kim zdradziła, że angażu do „And just like that” nawet jej nie zaproponowano. O powstaniu tego serialu dowiedziała się, jak my wszyscy, z social mediów.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kim Cattrall (@kimcattrall)

 

Kim Cattrall – czy oglądała kontynuację „Seksu w wielkim mieście”?

Czy Kim Cattrall zdecydowała się zobaczyć „And just like that”? Jak twierdzi, nie widziała żadnego odcinka, niemniej czytała o tej produkcji. Aktorka przyznała także, że nie rozumie dziś do końca wątków, w które „wkręcona” została jej postać w kontynuacji „Seksu w wielkim mieście” i czuje się nieswojo, że jej bohaterkę wpleciono "za pomocą wiadomości tekstowych" w fabułę rebootu. 65-latka jest też dumna z postaci, którą stworzyła. Wyznała, że przez te lata bardzo ją pokochała. Czy jest więc szansa, że aktorka wróci na plan SATC? Niestety – ten rozdział został już definitywnie zamknięty.

 

 

Więcej na twojstyl.pl

Zobacz również