News

Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś wezmą ślub? Dziennikarka uchyla rąbka tajemnicy

Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś wezmą ślub? Dziennikarka uchyla rąbka tajemnicy
Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś są parą od kilku miesięcy . Czy planują wziąć ślub?
Fot. Akpa

Kim jest partnerka Macieja Orłosia? Kilka miesięcy temu prezenter zdradził, że związał się z Pauliną Koziejowską, dziennikarką show-biznesową. Początkowo para była na językach plotkarskich mediów głównie z powodu dużej różnicy wieku. Dziś jednak wiele osób zastanawia się, czy zakochani zdecydują się na ślub. Co na to sami zainteresowani? Mamy komentarz Pauliny!

Paulina Koziejowska - partner. Czy dziennikarka weźmie ślub z Maciejem Orłosiem?

Paulina Koziejowska i jej partner, Maciej Orłoś, poznali się na bankiecie. Była to miłość od pierwszego wejrzenia. I choć para nie ukrywa już specjalnie swojego uczucia, o planach na przyszłość wciąż nie chce opowiadać.

 

Skąd ta skrytość w Paulinie Koziejowskiej i Macieju Orłosiu? Dziennikarka w rozmowie z Rewią przyznaje, że wynika ona z tego, że na razie oboje chcą się po prostu cieszyć sobą.

Uważamy, że wciąż na pewne rozmowy jest za wcześnie. Chcemy powoli dochodzić do kolejnych etapów, niczego nie przyspieszając – wyznaje dziennikarka.

I w sumie trudno dziwić się podejściu Pauliny, która w tej kwestii pragnęłaby zachować chociaż szczyptę prywatności. W końcu od początku musiała pogodzić się z tym, że jej związek z Maciejem będzie szeroko komentowany ze względu na ich rozpoznawalność, ale też dużą różnicę wieku (22 lat).

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Paulina Koziejowska (@paulina_koziejowska)

Tym, którzy krytykowali uczucie między nią a prezenterem starszym o ponad dwie dekady, odpowiadała konsekwentnie: najważniejsze to znaleźć miłość, która będzie uskrzydlać i tego wszystkim życzę. Dopiero teraz, kiedy emocje nieco opadły i w ich życiu pojawiła się rutyna, powoli krystalizuje się zarys planów na wspólną przyszłość.

 Przyjdzie moment, kiedy uznamy, że chcemy się tym podzielić z ludźmi, ale jeszcze nie tak szybko. Znając nas, pewne sprawy mogą potoczyć się spontanicznie i sami będziemy zaskoczeni, więc na razie najlepsze jest milczenie – deklaruje gwiazda, pytana o ślub.

Zaś znajomi zakochanych są pewni, że byliby oni w stanie błyskawicznie zorganizować ślub, nawet za granicą. Czyżby faktycznie już coś było na rzeczy?

 

Więcej na twojstyl.pl

Zobacz również