Doskonałość Sieci 2023

Głosuj na najlepsze kobiece inicjatywy online w pięciu kategoriach: Selflove, Wellbeing, Edukacja, Mama i Styl! Oto 30 Nominowanych do nagrody Doskonałość Sieci 2023. Wytypuj Laureatki, wygrywaj nagrody i wspieraj kobiety, które w sieci działają #poswojemu! Głosowanie trwa do 20 września! Uwaga: aby Twój głos był ważny, po zagłosowaniu KLIKNIJ PRZYCISK "ZATWIERDŹ" na dole strony!

Plebiscyt już się zakończył.

Nagrody:

3 x voucher do hotelu Holiday Inn Gdańsk City Centre

Pobyt w samym sercu starego miasta. Dwa dni dla 2 osób ze śniadaniem z wyjątkowym widokiem na Gdańską przystań jachtową. www.poland.ihg.com

5 ekskluzywnych zestawów podarunkowych The Ritual of Karma

Zestaw Rituals do pielęgnacji ciała. Zestaw podarunkowy zawiera peeling do ciała, piankę pod prysznic w żelu, kem do ciała oraz mgiełkę do włosów i ciała. www.rituals.com

5 zestawów Lancôme Set Rénergie Multi-Lift

Zestaw do pielęgnacji twarzy składa się z Rénergie HCF Triple Sérum, Rénergie Multi-Lift kremu na dzień, Rénergie Multi-Lift kremu na noc i Advanced Génifique kremu pod oczy. www.lancome.pl

5 zapachów damskich marki GUCCI BLOOM NETTARE DI FIORI

Kultowy zapach Gucci Bloom - woda perfumowana o pojemności 50 ml. www.douglas.pl

Zagłosuj w następujących kategoriach:

Kategoria I

Nominacje: Selflove

Ambasadorką kategorii Selflove już po raz kolejny jest Joanna Koroniewska, którą w trzy lata temu redakcja nagrodziła tytułem Doskonałość Sieci 2023. 

article_content_horizontal-1631539275156c7a
Joanna Koroniewska
fot. DOROTA SZULC

Internauci zgodnie przyznają, że profile Joanny Koroniewskiej w mediach społecznościowych to ekspresowy sposób na dobry humor, podniesienie sobie wibracji. Ale nie tylko. To także ważna lekcja samoakceptacji. Joanna Koroniewska walczy ze stereotypami i uprzedzeniami, a także konsekwentnie przekonuje, że to, co piękne, wcale nie musi być doskonałe. Wraz z redakcją twojstyl.pl Joanna nominowała sześć internetowych twórczyń, które działają w duchu ciałopozytywności i siostrzanego wsparcia.

Nominacje:
Joanna Banaszewska

Joanna Banaszewska

Jak odnaleźć się w wirtualnym świecie bez filtrów i czuć się dobrze we własnej skórze? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy w social-mediach Joanny Banaszewskiej.

Głosów:
14,79 %
Joanna Górska

Joanna Górska

Joanna Górska pokonała ciężką chorobę. W swoich social-mediach dokłada wszelkich starań, by tym, którzy są w podobnej sytuacji było łatwiej.

Głosów:
25,67 %
Natalia Sekuła

Natalia Sekuła

Profil "Moja skóra i ja" przyniósł Natalii Sekule ulgę i umiejętność "dogadania" się z nieuleczalną chorobą skóry, o której opowiada w swoich social-mediach.

Głosów:
13,21 %
Cleo Ćwiek

Cleo Ćwiek

Cleo Ćwiek oswaja tematy związane ze zdrowie psychicznym, wypełniając lukę w systemowej opiece nad osobami potrzebującymi wsparcia.

Głosów:
15,51 %
Anna Oka

Anna Oka

I jak pogodzić trudne role, które dojrzałość każe nam pełnić jednocześnie? Na te i wiele innych pytań związanych z dojrzałością odpowiada Ania Oka!

Głosów:
13,11 %
Paulina Gładysz

Paulina Gładysz

Co zrobić, gdy okazuje się, że hasło #bodypositive rozumiało się dotychczas na opak? Paulina Gładysz przybliża temat akceptacji ciała i rozsądnego procesu odchudzania w duchu selflove.

Głosów:
17,71 %
Regulamin plebiscytu dostępny na www.regulaminy.pl
Polecamy nowy numer

Twój STYL sierpień 2024