Srebrne Jabłka PANI 2022

Jak co roku 12 par opowiedziało na łamach PANI o swojej miłości! Zdecydujcie, komu przyznać tytuł Pary Roku 2022. Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymają wyjątkową nagrodę, Srebrne Jabłko.

Plebiscyt już się zakończył.

Nagrody:

5 skórzanych torebek typu belt bag (nerka) od W.KRUK

Model, który dostosuje się do Twojego rytmu dnia na trzy sposoby: jako wygodna nerka, noszona w pasie, jako krótki model cross-body ze skórzanym paskiem, jako klasyczna torebka na złotym łańcuszku. Torebka wykonana ręcznie w Polsce. www.wkruk.pl

5 zapachów damskich marki GUCCI BLOOM NETTARE DI FIORI, woda perfumowana 50 ml

Zapach damski marki GUCCI BLOOM NETTARE DI FIORI, woda perfumowana 50 ml. www.douglas.pl

5 zestawów biżuterii W.KRUK z kolekcji Alchemia

Na zestaw składa się efektowny pozłacany naszyjnik wykonany ze srebra oraz zjawiskowe pozłacane kolczyki „nie do pary” zdobione onyksem i masą perłową. To propozycja dla osób poszukujących nietuzinkowej biżuterii i lubiących się wyróżniać. www.wkruk.pl

4 zestawy do pielęgnacji twarzy Dr Irena Eris z linii Aquality

Zupełnie nowa, przełomowa jakość nawilżania. Biozgodne nośniki działają na cząsteczki wody jak magnes i gwarantują intensywne, długotrwałe nawilżenie skóry. www.sklep.drirenaeris.com

Głosowanie trwa od 18 listopada do 15 grudnia, do godz. 23.59. Można zagłosować na jedną wybraną parę przy pomocy jednego numeru telefonu.

Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymają wyjątkową nagrodę, srebrne połówki jabłka, wykonane przez markę W.KRUK, wieloletniego Partnera Plebiscytu.

Srebrne Jabłka_Tablica sponsorska

NOMINOWANI
Olga Kozierowska i Paweł Zaborowski

Olga Kozierowska i Paweł Zaborowski

Miłość to spokój. Tak uważają ludzie wschodu. Chyba można im zaufać, bo właśnie spokój poczuła Olga Kozierowska, gdy poznała Pawła Zaborowskiego.

Ewa Bem i Ryszard Sibilski

Ewa Bem i Ryszard Sibilski

Ewa Bem i Ryszard Sibilski kochają się od 42 lat. A trudne chwile, których razem doświadczyli tylko wzmocniły ich miłość i scementowały związek.

Małgorzata Ohme i Rafał Jakóbiak

Małgorzata Ohme i Rafał Jakóbiak

Małgorzata Ohme przy Rafale Jakóbiaku odkryła, że życie w parze może być łatwe. On przy niej nauczył się cieszyć chwilą i mówi: „Albo Gosia, albo nikt inny”.

Karolina Szykier-Koszucka i Robert Koszucki

Karolina Szykier-Koszucka i Robert Koszucki

Ona mówi mało, on dużo, ale nauczył się z nią czasem pomilczeć. Karolina Szykier-Koszucka i Robert Koszucki uzupełniają się i tworzą harmonijny dom pełen dobrych emocji.

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka

Jak mówią oboje, pewnego razu zachorowali na siebie, a ta choroba trwa już 22 lata. Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka tworzą jedno z najbardziej udanych małżeństw muzycznych w Polsce.

Zofia Bugajna-Kasdepke i Grzegorz Kasdepke

Zofia Bugajna-Kasdepke i Grzegorz Kasdepke

Ich małżeństwo to dowód na to, że randka w Internecie może tak się skończyć. Specjalistka od public relations i autor książek dla młodzieży – Zofia Bugajna-Kasdepke i Grzegorz Kasdepke – tworzą piękny dom pełen smaków, zapachów i miłości.

Kinga Dębska i Zbigniew Domagalski

Kinga Dębska i Zbigniew Domagalski

Reżyserka i producent? I jeszcze ta różnica wieku… To nie wróży nic dobrego, mówiono. Im się jednak udało, bo – jak przyznają Kinga Dębska i Zbigniew Domagalski – Oboje byli gotowi na dojrzałą miłość.

Mika Urbaniak i Victor Davies

Mika Urbaniak i Victor Davies

Razem grają, malują, gotują i… wpadają w dołki, a potem się z nich wyciągają. Mika Urbaniak i Victor Davies nie chcą już nawet koncertować bez siebie. Sprawdziliśmy – u nich to działa!

Mateusz Dopieralski (Vito Bambino) i Agata Di Prima-Dopieralski

Mateusz Dopieralski (Vito Bambino) i Agata Di Prima-Dopieralski

– Ona jest dla mnie wieczną inspiracją – mówi o żonie Vito Bambino, czyli Mateusz Dopieralski. – dobrze być z nim – odpowiada Agata Di Prima-Dopieralski. Długo się mijali, dziś cieszą się, że razem idą przez życie.

Joanna i Krzysztof Ibiszowie

Joanna i Krzysztof Ibiszowie

Dla niego to była miłość od pierwszego wejrzenia. Ona zakochiwała się stopniowo. Joanna i Krzysztof Ibiszowie przeszli przyspieszony kurs małżeński, ale na własnych warunkach.

Malwina Buss  i Tomasz Włosok

Malwina Buss i Tomasz Włosok

Wysłała mu wiadomość na Facebooku. Zaiskrzyło! Teraz są nierozłączni. Aktorska para Malwina Buss i Tomasz Włosok odwiedzają się nawet na planach filmowych.

Patrycja Sobańska-Rey i Mikołaj Rey

Patrycja Sobańska-Rey i Mikołaj Rey

Łączy ich miłość do historii i tradycji. Patrycja Sobańska-Rey i Mikołaj Rey wiedzą jednak, że nic nie jest dane na zawsze. I nad łączącym ich uczuciem czy wychowaniem dzieci trzeba ciągle pracować.

Regulamin plebiscytu dostępny na www.regulaminy.pl
Polecamy nowy numer

Twój STYL lipiec 2024