Skóra w okresie menopauzy pod kontrolą

koryguje i podnosi owal twarzy – Sprawdź jakie jeszcze działanie ma dermedic oilage


Transepidermalna utrata wody – dlaczego jej doświadczamy i jak jej zapobiegać?

Wygląd i stan cery w dużej mierze zależą od stopnia jej nawilżenia. Niestety, z czasem zdolność zatrzymywania wody przez naszą skórę maleje, w efekcie czego staje się ona bardziej sucha i bardziej podatna na działanie czynników środowiskowych. Skóra odwodniona szybciej się też starzeje, a pokrywające ją zmarszczki mimiczne stają się bardziej widoczne.


Upływ czasu uszkadza skórę na dwa sposoby. Marka Dermedic pozwala uporać się z każdym z nich

Chociaż każdy z tych dwóch procesów ma inne źródło, jest jeden sposób na to, by łagodzić ich skutki. Marka Dermedic zadbała o to, by był nie tylko skuteczny, ale też superprzyjemny.


Oto 4 odmładzające rytuały, które zmienią naszą skórę od zaraz! Wyjaśniamy, dlaczego warto ich spróbować już dziś

Które rytuały pielęgnacyjne zapewniają największą skuteczność i jak wybrać dla siebie kosmetyki, które faktycznie coś zmienią, realnie wpływając na poprawę kondycji skóry w okresie okołomenopauzalnym?


Ulga dla skóry w okresie okołomenopauzalnym. Dlaczego z wiekiem nasza cera się staje się wrażliwsza?

Z wiekiem naturalna bariera ochronna skóry staje się coraz słabsza, a konsekwencją tego jest uwrażliwienie cery, jej gorszy stan i wygląd. Na szczęście, mechanizmy obronne skóry można wspierać i intensyfikować, stosując odpowiednią dietę i pielęgnację. 


Jak zmienia się skóra w okresie okołomenopauzalnym? Ekspert mówi, czego można się spodziewać

O zmianach, jakie zachodzą w skórze w okresie okołomenopauzalnym i o tym jak możemy pomóc naszej starzejącej się skórze rozmawiamy z dr hab. n. med. Ewą Trznadel-Grodzką, ekspertką marki Dermedic. 


Pielęgnacja poranna i wieczorna cery – dlaczego i jak powinny się od siebie różnić?

Skóra – zwłaszcza w okresie okołomenopauzalnym – wymaga szczególnej uwagi i dostosowanej do jej zmieniających się potrzeb pielęgnacji. Wyjaśniamy, czym powinna różnić się jej poranna pielęgnacja od tej wieczornej. 

Opinie redakcji

"Testując całą linię Dermedic Oilage doszłam do wniosku, że te kosmetyki działają najlepiej, gdy korzysta się z nich wszystkich. Dotąd wybierałam produkty różnych marek i z różnych serii. Tymczasem, po testowaniu linii Oilage mam wrażenie, że należące do niej kosmetyki świetnie ze sobą współdziałają i doskonale się uzupełniają."

Sprawdź