Doskonałość Sieci 2022

Głosuj na najlepsze kobiece inicjatywy online w pięciu kategoriach: Selflove, Wellbeing, Edukacja, Mama i Styl! Oto 30 Nominowanych do nagrody Doskonałość Sieci 2022. Wytypuj Laureatki, wygrywaj nagrody i wspieraj kobiety, które w sieci działają #poswojemu! Głosowanie trwa do 21 września! Uwaga: aby Twój głos był ważny, po zagłosowaniu KLIKNIJ PRZYCISK "ZATWIERDŹ" na dole strony!

Plebiscyt już się zakończył.

Nagrody:

3 vouchery dla dwóch osób do wybranego HOTELU SPA DR IRENA ERIS

Pobyt z dwoma noclegami, wyżywieniem i możliwością korzystania ze stref relaksu, basenu, jacuzzi i sauny w jednym z luksusowych Hoteli SPA Dr Irena Eris: na Wzgórzach Dylewskich, w Polanicy-Zdroju lub Krynicy-Zdroju. Ważny do 30 marca 2023 roku. www.drirenaerisspa.com

5 zestawów THE RITUAL OF AYURVEDA “REBALANCING COLLECTION” marki Rituals

Zestaw podarunkowy wzbogacony starożytnymi ajurwedyjskimi składnikami zadba o równowagę ciała, umysłu i duszy. Zawiera mini patyczki zapachowe, piankę pod prysznic w żelu, krem do ciała oraz mgiełkę do włosów i ciała. www.rituals.com

5 zapachów damskich marki GUCCI BLOOM NETTARE DI FIORI, woda perfumowana 50 ml

Zapach poświęcony tajemniczej i intymnej naturze kobiety – jej autentyczności, pewności siebie i swobodzie. Dzięki oryginalnej esencji GUCCI bogate, kwiatowe nuty zostają wzmocnione przez intensywną esencję szyprową. www.douglas.pl

5 voucherów wartości 500 zł każdy do CHANGE LINGERIE

Vouchery do wykorzystania w salonach stacjonarnych CHANGE do 31 grudnia 2022 roku. Szeroka paleta rozmiarów biustonoszy (miski A-M, obwody 60-100cm) oraz profesjonalny brafitting gwarantują idealne dopasowanie dla każdej kobiety. www.change.com

Zagłosuj w następujących kategoriach:

Kategoria I

Nominacje: Selflove

Kategoria I

Ambasadorką kategorii Selflove już po raz kolejny jest Joanna Koroniewska, którą w dwa lata temu redakcja nagrodziła tytułem Doskonałość Sieci 2020. 

article_content_horizontal-1631539275156c7a
Joanna Koroniewska, ambasadorka kategorii Selflove
Źródło: dorota szulc

Internauci zgodnie przyznają, że profile Joanny Koroniewskiej w mediach społecznościowych to ekspresowy sposób na dobry humor, podniesienie sobie wibracji. Ale nie tylko. To także wazna lekcja samoakceptacji. Joanna Koroniewska walczy ze stereotypami i uprzedzeniami, a także konsekwentnie przekonuje, że to, co piękne, wcale nie musi być doskonałe. Wraz z redakcją twojstyl.pl Joanna nominowała sześć internetowych twórczyń, które działają w duchu ciałopozytywności i siostrzanego wsparcia.

Nominacje:

Ogi Ugonoh

Jedna z najważniejszych ciałopozytywnych aktywistek. W social mediach porusza zagadnienia dotyczące samoakceptacji, z misją normalizowania cielesności w duchu bodypositive, a do tego działaniami antydyskryminacyjnymi i antyrasistowskimi wypełnia edukacyjną lukę.

Głosów:
10,88 %

Asia Przenicka-Malek

Autorka inspirujących przestrzeni online, w ramach których porusza kwestie związane z samoakceptacją i edukuje w zakresie #bodyneutrality z naciskiem na to, że to nie wygląd, a przynajmniej nie jako nadrzędna wartość, powinien być źródłem zadowolenia z siebie.

Głosów:
19,98 %

Natalia Szymaniec

Wcześniej znana jako połowa rozrywkowego duetu Szparagi, dziś jest jedną z bardziej wpływowych aktywistek bodypositive. Na oczach obserwatorów przeszła spektakularną metamorfozę, która uświadomiła jej, jak ważna jest szczerość i prawda w mówieniu o ciele w przestrzeni online.

Głosów:
10,64 %

Aleksandra Przybylska

Twórczyni optymistycznej przestrzeń online, która z choroby uczyniła pretekst do szerzenia świadomości dotyczącej łysienia plackowatego oraz przewartościowania własnych priorytetów i wspierania kobiet w samoakceptacji, czerpaniu siły z przeciwieństw losu i rozwijaniu pewności siebie.

Głosów:
34,93 %

Sylwia Gajewska-Stankiewicz

Mama, żona, aktywistka, bizneswoman – choroba, z którą przyszła na świat, nie tylko nie przeszkadza jej realizować się w każdej z tych ról, ale też jest doskonałym pretekstem do tego, by wspierać inne kobiety, wzmacniać ich pewność siebie i pomagać w nawiązaniu przyjacielskiej relacji z samą sobą.

Głosów:
14,44 %

Kasia Cieślik-Kolankowska

W sieci znana jako Panna Lemoniada, specjalizuje się w pracy z obrazkiem – nie tylko jako fotografka, ale także twórczyni wyjątkowej przestrzeni online, w której z poczuciem humoru porusza superważne kwestie, zachęcając swoje obserwatorki do patrzenia na siebie bardziej wyrozumiałym, czulszym okiem.

Głosów:
9,13 %
Regulamin plebiscytu dostępny na www.regulaminy.pl
Polecamy nowy numer

Twój STYL październik 2022