Srebrne Jabłka PANI 2021

Jak co roku 12 par opowiedziało na łamach PANI o swojej miłości! Zdecydujcie, komu przyznać tytuł Pary Roku 2021. Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymają wyjątkową nagrodę, Srebrne Jabłko.

Nagrody:

5 kompletów srebrnej biżuterii z autorskiej kolekcji Preludium W.KRUK.

Wyjątkowe kolczyki oraz wisiorek na łańcuszku, inspirowane pięknem kolibra, zdobione mieniącymi się, barwnymi cyrkoniami. www.wkruk.pl

3 torebki z autorskiej kolekcji biżuterii i akcesoriów MEA Magdy Mołek dla W.KRUK.

Torebka typu cross body w głębokim odcieniu wina, wykonana z największą precyzją z najwyższej jakości materiałów i naturalnej skóry licowej. www.wkruk.pl

3 zestawy dwóch zapachów damskich marki Jardin Bohème

Zapachy Escapade Exotique Eau de Parfum 50 ml i Escapade Solaire Eau de Parfum 50 ml. www.douglas.pl

5 chust W.KRUK z autorskiej kolekcji biżuterii i akcesoriów MEA Magdy Mołek dla W.KRUK.

5 chust z jedwabiu naturalnego z wzorem inspirowanym motywem życiowej drogi. Elegancki i nowoczesny dodatek sygnowany W.KRUK, www.wkruk.pl

Głosowanie trwa od 23 listopada do 16 grudnia, do godz. 23.59. Można zagłosować na jedną wybraną parę przy pomocy jednego numeru telefonu.

Projekt bez tytułu

Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymają wyjątkową nagrodę, srebrne połówki jabłka, wykonane przez markę W.KRUK, wieloletniego Partnera Plebiscytu.

NOMINOWANI

Barbara i Jerzy Stuhrowie

25 lat temu Barbara i Jerzy Stuhrowie po raz pierwszy opowiedzieli w „PANI” o swojej miłości. W 2021 roku mija pół wieku od ich małżeńskiej przysięgi. Ale jak mówi nam Jerzy Stuhr, dopiero teraz w pełni pojmuje jej sens.

Maria Sadowska i Adrian Łabanowski

Miłość od pierwszego wejrzenia istnieje i... ma się dobrze! Tak przynajmniej wynika z historii Marii Sadowskiej i Adriana Łabanowskiego.

Izabela Janachowska-Jabłońska i Krzysztof Jabłoński

Oboje są urodzonymi zwycięzcami. Na szczęście od lat grają w jednej drużynie. Izabela Janachowska-Jabłońska i Krzysztof Jabłoński, partnerzy w miłości i biznesie.

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski

Poznali się dawno temu, ale parą są zaledwie od trzech lat. Teraz Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski kursują między Polską i Afryką, a ich uczucie jest gorące jak lawa.

Katarzyna Błażejewska-Stuhr i Maciej Stuhr

Ich początki nie były wcale proste. „Nie przepadałam za Maćkiem. Za dużo szpanował”, wspomina Katarzyna Błażejewska-Stuhr. A jednak się im udało. I to jak!

Ewa i Henryk Sawkowie

Udany związek jest jak trafienie szóstki w Totolotku, mówi rysownik Henryk Sawka. Jego zdaniem do szczęścia potrzebne są podobne poczucie humoru i zainteresowania. Jeżeli w dwóch trzecich się pokrywają, jest nieźle. Jaka jest część wspólna Ewy i Henryka Sawków?

Maria Dębska i Marcin Bosak

On jest nią wciąż oczarowany. Ona dla niego straciła głowę i nadal... jej nie odzyskała. Jak kochają się Maria Dębska i Marcin Bosak?

Dorota i Mirosław Ząbkowie

Ona dopiero kończyła studia, on był uznanym profesorem neurochirurgii. Bali się tej relacji, Jednak dla miłości podjęli ryzyko. Dorota i Mirosław Ząbkowie opowiadają o tym jak to się wszystko zaczęło...

Simonetta Lysy-Pastor i Krzysztof Pastor

Połączyła ich wspólna taneczna pasja. Simonetta Lysy-Pastor i Krzysztof Pastor opowiadają o miłości, która zaczęła się dawno temu i która nie zna granic.

Aida Kosojan-Przybysz i Adam Przybysz

Są razem ponad 30 lat i wciąż się przytulają. Ormianka Aida, wizjonerka, artystka, oraz jej mąż Adam, inżynier. Aida twierdzi, że ich spotkanie nie był przypadek!

Jolanta Fraszyńska i Tomasz Zieliński Bosak

„Oboje musieliśmy przejść długą drogę, pokonać własne ograniczenia i spotkać się gdzieś pośrodku”. Mówi o swoim związku aktorka Jolanta Fraszyńska.

Katarzyna Dąbrowska i Jarosław Tumidajski

Starają się wykorzystać każdą chwilę razem. Nawet do warsztatu na wymianę opon jadą we dwoje. Właśnie minęło pięć lat, od kiedy aktorka Katarzyna Dąbrowska i reżyser teatralny Jarosław Tumidajski zostali parą. Na dobre i na złe.

Regulamin plebiscytu dostępny na www.regulaminy.pl
Polecamy nowy numer

Twój STYL grudzień 2021